مدل جدید یو پی اس

در این بخش وبسایت هایی را که توسط برنامه WYSIWYG Web Builder ساخته اید معرفی نمایید تا از ارائه نظرات کاربران بهره ببرید.
قوانين انجمن
لطفا به نکات ذیل توجه فرمایید:

1. نام دامنه یا Domain سایت را در موضوع یا عنوان پست درج نمایید.
2. از ارسال درخواست پشتیبانی در این بخش جداً خودداری نمایید.
3. تنها نظرات ارائه شده از سوی کاربران و مدیران قابل قبول است.
4. از ارسال کلمات توهین آمیز، مبتذل و ... جدا خودداری نمایید.

مدل جدید یو پی اس

پستتوسط andres8 » دوشنبه 7 خرداد 1397, 3:58 pm

مدل های جدید یو پی اس دارای مقامت و طول عمر بیشتر بوده و در شکل ظاهری و ابعاد مباسب تولید شده اند به عنوان بهترین یو پی اس از نظر کاربران و مشتریان شناخته میشوند.

بهترین مارک یوپی اس از لحاظ کیفیت و کارایی از دیدگاه مشتریان برند EXIMPOWER انتخاب شده است که از جمله مدل جدید یو پی اس اگزیم پاور ۲۰۱۸ با ۲ سال گارانتی است که دارای محافظ برق نیز است و وسایل برقی را در نوسانات و اختلالات برقی محافظت میکند.

کدام مدل های یوپی اس بیشترین کارایی را برای مشتریان دارد؟
برای آشنایی مدل های جدید یو پی اس اگزیم پاور ۲۰۱۸ برای تمامی مصارف کوچک مثل خانگی و یا سازمان های کوچک، همچنین مراکز صنعتی و پزشکی:

مدل KXL با توان خروجی ۱۰۰۰ الی ۳۰۰۰ ولت آمپر تکفاز از سری های لاین اینتراکتیو که بصورت اینترنال و اکسترنال با قابلیت افزایش بک آپ تایم از ۱۰ تا ۳۰۰ دقیقه برای کلیه مصارف برقی قابل استفاده می باشند.

http://iran-ups.com/wp-content/uploads/ ... ve-ups.jpg

مدل DK با توان خروجی ۱۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰ ولت آمپر تکفاز از سری های آنلاین که بصورت اینترنال و اکسترنال با قابلیت افزایش بک آپ تایم از ۱۰ تا ۶۰۰ دقیقه برای کلیه مصارف برقی و مخصوصا مصارف حساس به نوسانات برق قابل استفاده می باشند.

مدل CPK با توان خروجی ۲۰۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰۰ ولت آمپر سه فاز از سری های آنلاین که بصورت اکسترنال با قابلیت افزایش بک آپ تایم از ۱۰ تا ۶۰۰ دقیقه برای کلیه مصارف برقی ، مصارف حساس به نوسانات برق ، دیتا سنتر ، دستگاه های پزشکی ، صنعتی و … قابل استفاده می باشند.

http://iran-ups.com
andres8
 
پست ها : 1
تاريخ عضويت: دوشنبه 7 خرداد 1397, 3:54 pm

بازگشت به وبسایت خود را معرفی کنید !

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 8 مهمان

cron